Oto tamirciler dünyadaki gelişmeleri bu fuarda görecek

Oto tamirciler dünyadaki gelişmeleri bu fuarda görecek

Antalya Oto Tamirciler Odası fuar yolcusu

Antalya Oto Tamirciler Odası, üyelerinden oluşan 150 kişilik kafile ile ‘Uluslararası İstanbul Automechanika Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarına’ katılarak, sektörle ilgili gelişmeleri yakından inceleyecek.

Antalya Oto Tamirciler Odası tarafından organize edilen gezi dolayısıyla 11 Nisan’da İstanbul’a hareket edecek Antalya’nın 150 kişilik oto tamircisi, sektörle ilgili yenilikleri yakından görme fırsatı bulacak. Oda’nın imkanları dahilinde bu tür organizasyonlar yapma gayretinde olduklarını belirten Antalya Oto Tamirciler Odası Başkanı Mehmet Bucak şunları söyledi: “Üyelerimizi imkanlarımız elverdiğince, sektörümüzle ilgili gelişmelerden haberdar etmek amaçlı kimi zaman eğitim desteği alırken; kimi zaman da gelişmeleri görmek amacıyla bu tür fuarlara katılım sağlıyoruz. 

Fuarlar bu nedenle büyük önem taşıyor. Bu fuar İstanbul’da olmasına rağmen, üyelerimizi faydalandırmak adına bu geziyi düzenliyor ve Antalya’nın oto tamircilerine büyük katkılar sağlıyoruz.”
Kontenjanı sınırlı tutmak zorunda kaldıklarını ve isteğe bağlı katılımın olduğunu aktaran Başkan Bucak, 11 Nisan’da Antalya’dan hava ve kara yoluyla olmak üzere iki ayrı koldan İstanbul’a hareket edeceklerini belirtti. Oto tamir sektörüne dair yeni ürünlerin de sunulduğu uluslar arası fuarın önemine değinen Bucak, “Fuarın uluslararası olması, bize sektörümüzün dünyadaki gelişimini de sunması anlamana geliyor. 

Böyle bir fuar vasıtasıyla dünyadaki gelişmelere ulaşmak ve bilgi sahibi olmak heyecan verici. Eminim bu fuar üyelerime büyük katkılar sağlayacak” diye konuştu.


Paylaş: